HİZMETLER

Ana Sayfa / Hizmetler
HİZMETLER
Yurtiçi Depolama

Depo Yönetimi

Sarp Lojistik, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde optimize edilmiş tesis ve süreçlerle, başta hızlı tüketim endüstrisinde olmak üzere birçok şirket için 3. Parti Lojistik hizmeti vermektedir. Tecrübesi ve uzman ekibi ile esnek, doğru, verimli depolama hizmeti sağlayarak şirketinizin temel yetkinliklerine odaklanması için imkan ve fırsatlar sunar.
Depo operasyonlarında bilişim ile en iyi iş uygulamalarını birleştirerek anında nitelikli bilgi transferi sağlayan bilişim sistemleri sayesinde operasyonel verimliliği artırmayı amaçlamaktadır. Bünyesinde bulunan uzman ekibinin ürettiği şirketinizin sistemine uygun, esnek yönetim sistemleri ile gerçek zamanlı yönetimin sağlanmasını ve ürünlerinizin doğru zamanda, doğru yerde, doğru bilgi ile sunulmasını desteklemektedir.

Depo 

Depolama sistemlerinden ASRS, mekik sistemi, sırt sırta raf sistemi ve zeminde istifleme kullanılmaktadır. Depo operasyonları Sarp Lojistik 

bünyesinde geliştirilen Depo yönetim sistemi MAMUD(Mamul Depo Yönetim Sistemi) ile yürütülmektedir. ERP benzeri dış sistemler ile entegrasyon sağlanarak kolaylıkla bilgi alışverişi gerçekleştirilmektedir. 

Ürün İzlenebilirliği ile Doğru Yönetim

Ürün ile ilgili teslim alma, adres takibi, siparişe atama, ıskartaya ayırma, blokaj koyma, numune alma, iadeye ayırma, yükleme, sevkiyatta anlık araç ve sipariş durum bilgisi, FIFO- LIFO-FEFO- Lot- Seri no bazında envanter kontrolü, raporlama gibi doğru yönetim için ihtiyacınız olan işlemler yapılmaktadır. Bu işlemlerin mevcut durumda ve geriye dönük takipleri yapılabilmekte ve analiz edilebilmektedir. 

Depo Operasyonlarında Verimlilik ve Otomasyon Sistemleri

Sarp Lojistik, MAMUD sisteminde mevcut optimizasyon uygulamaları ile depo operasyonlarındaki iş yükünü dengelemeyi, zamanında teslim almayı ve zamanında yüklemeyi hedeflemektedir.

• ASRS sistemi ile birim alanda depolanan ürün miktarını ve birim zamanda yapılan işlem sayısını artırmaktadır. 

• Ürün kabul/red işlemini ASRS girişlerinde sistemin gerçekleştirmesi ile ürünün  depolama ve yükleme standartlarına uygunluğu sağlanmaktadır. 

Buna bağlı olarak da palet uygunsuzluğundan kaynaklanacak hasarlanmaları ve fire oranlarını azaltma/en aza indirme/sıfırlama gözetilmektedir.

 

 

 

MERKEZ
75. Yıl OSB Mahallesi Şehitler Bulvarı No:23 Odunpazarı/ESKİŞEHİR
Phone: +90 (222) 236 22 55 / Fax: +90 (222) 236 22 90
info@sarplojistik.com / info@sarplogistics.com
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME OFİSİ
Barbaros Mh. Akzambak Sokak Uphill Court Towers No:3 AB 1B No:124
Batı Ataşehir/İSTANBUL
+90 (530) 302 99 82
GEBZE ŞUBE
Barış Mah. Koşuyolu Cad. 1805. Sokak Gebze Kamyoncular Terminali 6/18 Gebze/KOCAELİ
+90 (530) 878 69 76
İZMİR ŞUBE
Egemenlik Mahallesi Kara Nakliyeciler Sitesi 2. Etap No: 110 Işıkkent/İZMİR
+90 (533) 623 96 61
ÇORLU ŞUBE
Hıdırağa Mahallesi Çorlu Kamyon Garajı 13/1C Çorlu/TEKİRDAĞ
+90 (537) 853 58 74
KONYA ŞUBE
Horozluhan Mahallesi İstikamet Caddesi Konya Kamyon Garajı 117/1 Selçuklu/KONYA
+90 (531) 886 43 39